KONST / Litografier / Färglitografi 14976286
nr 1497 6286
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 43/100, "Fröken Julie i dag ou la belle de Åke Hodell". Bildmått: 79x54 cm, yttermått inklusive ram: 97x70 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:37:47
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)